bip2.jpg
Rekrutacja do przedszkola.png
kubusiowi.JPG
szkola w  ruchu.jpg
logo_eTw.png
akademia_wyobrazni.png
logo chronmy dzieci.png
Godło baner.jpg
Wyszukiwarka
Lipiec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
15 16 17 18 19 20 21
ban-biblioteka.jpg
ban-pogoda.jpg
Banerek - repertuar.jpg
ban-newsletter.jpg
grafika
Powiązane galerie:
grafika
Poniedziałek, 04.02.2019
Poniedziałek, 11.02.2019
Agnieszka GóralczykLiczba wyświetleń: 227
W karnawale same bale...

 

W karnawale same bale ...

Karnawał to czas zabawy i radości, podczas którego bawią się nie tylko dorośli. Jest to świetna okazja do zabawy również dla dzieci, które mają wówczas możliwość wcielić się w różne postacie bajkowe.

Podobnie było 1 lutego na balu karnawałowym w Niezapominajce, gdzie już od rana każdy mały przedszkolak z podekscytowaniem wkraczał w progi przedszkola.

            Zaraz po śniadaniu dzieci prezentowały swoje balowe stroje zamieniając się tym samym w piękne księżniczki, wróżki, biedronki, piratów, strażaków oraz wiele innych postaci. Kiedy przyszedł czas zabawy dzieci radosne i podekscytowane zebrały się w sali balowej. Sala balowa chwilowo zamieniła się w teatralną scenę, na której na dzieci czekali aktorzy teatru Vaśka z przedstawieniem „Trzy życzenia złotej rybki”.

Po przedstawieniu aktorzy wspólnie z dziećmi ruszyli do zabawy. Dzieci przez dwie godziny tańczyły, śpiewały i świetnie się bawiły. W czasie balu odbyła się też sesja zdjęciowa, podczas której zostały uwieńczone na pamiątkę stroje naszych wychowanków. Po zabawie wszystkie przedszkolaki mogły liczyć na pyszny obiad i odpoczynek, pełen opowieści i wspomnieć ze wspólnej zabawy.

 

Irmina Ryncarz

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ