pm3_2.jpg
           
bip2.jpg
Rekrutacja do przedszkola.png
nauka zdalna.jpg
dziennik elektroniczny.jpg
kubusiowi.JPG
szkola w  ruchu.jpg
logo_eTw.png
akademia_wyobrazni.png
logo chronmy dzieci.png
Godło baner.jpg
Wyszukiwarka
Styczeń 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
18 19 20 21 22 23 24
ban-biblioteka.jpg
ban-pogoda.jpg
Banerek - repertuar.jpg
ban-newsletter.jpg
grafika
Powiązane galerie:
Wtorek, 26.11.2019
Agnieszka GóralczykLiczba wyświetleń: 252
Dzień Pluszowego Misia - Biedronki i Pszczoły

 

Dzień Pluszowego Misia - „Biedronki” i „Pszczoły”      25.11.2019r. przedszkolaki z grup: „Biedronki” i „Pszczoły” uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

         Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem - Misiem. Przybyły misie małe, średnie, duże, białe, brązowe, puchate i mięciutkie.                    

A każdy był piękny i wyjątkowy.                                              

          Na uroczystość zaproszona została pani Marta - bibliotekarka z pobliskiego Oddziału Dziecięcego MPBP w Rypinie, która przedstawiła przedszkolakom historię Pluszowego Misia oraz odczytała opowiadanie o przygodach misia Felusia.  

          Dzieci wraz z paniami odśpiewały 100 lat, złożyły wszystkim misiom życzenia w formie rymowanego wierszyka i wręczyły laurki. Następnie odbyła się parada misiów przy piosence „Pokochaj pluszowego misia”. Podczas wspólnych zabaw w „Misiowej krainie” przedszkolaki recytowały wiersze o misiach, tańczyły i wesoło podskakiwały w rytm „misiowych” piosenek. Były również inne atrakcje: gimnastyka poranna  z misiem, quiz „Co wiemy o misiach?” i konkursy: składanie misia z poszczególnych części ciała,  układanie obrazków, degustacja miodu. Cała zabawa zakończyła się słodkim poczęstunkiem a każdy z uczestników otrzymał Dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia.          

         Ten dzień w przedszkolu, pełen radości sprzyjał integracji dzieci podczas wspólnych zabaw i zadań. Mamy nadzieję, że to misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas. Na pewno powtórzymy go w przyszłym roku.


                                                                                                                                          

Anna Rutkowska

 

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ