Rekrutacja do przedszkola.png
kubusiowi.JPG
szkola w  ruchu.jpg
logo_eTw.png
akademia_wyobrazni.png
logo chronmy dzieci.png
Godło baner.jpg
Wyszukiwarka
Maj 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
21 22 23 24 25 26 27
Wtorek, 22.05.2018
Miejsce: Urząd Miasta Rypin,ul. Warszawska 40, Sala sesyjna
Wtorek, 29.05.2018
Miejsce: Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie, ul. Warszawska 20, 87-500 Rypin, Sala Wystaw i Promocji
Wtorek, 22.05.2018
Miejsce: Boisko Orlik przy SP nr 1 w Rypinie
ban-biblioteka.jpg
ban-pogoda.jpg
Banerek - repertuar.jpg
ban-newsletter.jpg
grafika
Powiązane galerie:
grafika
Poniedziałek, 29.01.2018
Poniedziałek, 29.01.2018
Agnieszka GóralczykLiczba wyświetleń: 270
Święto Babci i Dziadka w Pszczółkach

<<Święto Babci i Dziadka w „Pszczółkach”>>

        Za serce trzeba sercem odpłacać – tymi słowami najkrócej można by scharakteryzować uroczystość, która w piątek 26 stycznia 2018 r. odbyła się w grupie przedszkolnej „Pszczółki”. Tego właśnie dnia do Przedszkola „Niezapominajka” zaproszeni zostali dziadkowie i babcie, aby wraz ze swymi wnukami przeżywać swoje święto. Dzieci  4-letnie zaprezentowały wzruszający montaż słowno-muzyczny przygotowany pod kierunkiem Pań: Elżbiety Kijewskiej i Małgorzaty Witkowskiej. Przedszkolaki zachwyciły recytacją wierszyków i życzeń dla babć i dziadków, tańcami oraz przedstawieniem bajki, której głównymi bohaterami  były ptaki i zwierzęta, m.in.  Sroka Bystrooka, wróbelek, zajączek i wiewiórka. Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami przez zachwyconych dziadków i nie mniej wzruszone babcie. Mali artyści uśmiechami obdarzali ukochaną publiczność. Przedszkolaki zaprosiły także swoje babcie i dziadków do wspólnego walczyka.

Na finał czekała wszystkich niespodzianka: ogromny tort oraz mnóstwo słodkości dla babć, dziadków i małych artystów. Seniorzy zostali także obdarowani przez wnuki drobnymi upominkami. Wszyscy byli zachwyceni uroczystością, tym bardziej miłą, że dedykowaną tym, których maluchy kochają najbardziej: babciom i dziadkom, bo „To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka. (Rudolph Giuliani)

Każda uroczystość w przedszkolu jest niezwykła, kiedy obserwujemy, jak rozwijają się nasze dzieci, jakie robią postępy. Wzrusza nas, gdy z przejęciem tańczą i recytują, kiedy pokonują tremę i cieszą nas swoimi pierwszymi, publicznymi wystąpieniami.

W imieniu rodziców oraz zgromadzonych dziadków i babć pragnę podziękować za spotkanie pełne wzruszeń oraz opiekę artystyczną nad naszymi pociechami. Pani Elu, Pani Małgosiu, zapewniły nam Panie spotkanie pełne wzruszeń i niezwykłych przeżyć artystycznych. Dziękujemy także za mnóstwo ciepłych uczuć, którymi obdarzają Panie nasze pociechy. To właśnie dzięki nim rozkwita talent i umiejętności naszych dzieci.

 

Anna Murawska, mama Nadii

 

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ